Státní lesy by měly zůstat navždy státními. Zákaz privatizace, respektive zcizování, přináší novela lesního zákona, kterou připravilo ministerstvo zemědělství a kterou v pondělí projedná vláda. Novela zákona počítá s výjimkami, například při směně nebo prodeji spoluvlastnických podílů státu nebo prodeje ve veřejném zájmu.
Ať jsou státní lesy stále státními, navrhuje MZe
13. března 2017 15:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195525
Zdroj: Agris.cz