Ministerstvo zemědělství navrhlo omezit objem syrového, neošetřeného mléka, které smí sedlák prodat přímo z farmy. Například mléka od krav by mohl farmář nabídnout za týden místo tisíce litrů jen polovinu. ,,Systém z nás dělá nesvobodné vazaly státu," zlobí se zemědělci.
Ministerstvo hodlá omezit prodej mléka. Dělá z nás vazaly, vadí farmářům
15. března 2017 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://ekonomika.idnes.cz/omezeni-objemu-mleka-z-farmy-dg1-/ekonomika.aspx?c=A170314_134428_ekonomika_fih
Zdroj: Agris.cz