Skoro tři čtvrtiny Čechů mají pocit, že jako spotřebitelé nemají stejné postavení jako obyvatelé jiných evropských zemí. Většina z nich považuje za příčinu špatného postavení horší kvalitu zboží oproti například německému či rakouskému trhu. Vyplývá z aktuálního průzkumu agentury STEM/MARK.
Tři čtvrtiny Čechů se cítí jako spotřebitelé druhé kategorie
17. března 2017 8:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195576
Zdroj: Agris.cz