Národní zemědělské muzeum je nejen institucí plnou cenných sbírek, ale také místem, kde se lze mnoho zajímavého dozvědět, vidět a zažít. Proto se rozhodlo pro své návštěvníky zahájit oslavy Velikonoc už tento pátek a připravilo program, díky němuž se může každý mnoho nového naučit.
VELIKONOCE V MUZEU STARTUJÍ UŽ TENTO PÁTEK - PRODLUŽTE SI O TÝDEN VÍTÁNÍ JARA!
6. dubna 2017 10:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195798
Zdroj: Agris.cz