Polsko podalo u Soudního dvora Evropské unie stížnost na Evropský parlament a Evropskou radu v souvislosti se směrnicí o snižování škodlivých emisí. Podle agentury AFP to dnes oznámilo polské ministerstvo životního prostředí. To se obává, že chystaná opatření nepřiměřeně zatíží polské farmáře.
Polsko si u soudu EU stěžuje na unijní směrnici o omezení emisí
7. dubna 2017 9:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195810
Zdroj: Agris.cz