Pro ovoce a zeleninu si Brňané chodili na Zelný trh už za Rakousko-Uherska přímo k pěstitelům, kteří je tam prodávali. Nyní ale hrozí, že těch, kteří nabízejí vlastní výpěstky, příští rok na náměstí výrazně ubude. Podle zákona si totiž i oni musí pořídit EET a někteří proto nedorazí.
EET: zelinářům z trhu se nevyplatí. Pro některé pěstitele je pokladna drahá
11. dubna 2017 8:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195840
Zdroj: Agris.cz