Prodejci na jarní části nejstarší české pěstitelské výstavy Flora Olomouc, která začne příští čtvrtek, budou letos poprvé spadat pod elektronickou evidencí tržeb (EET). Počet vystavovatelů a prodejců loni dosáhl 350, letos jich je zatím 280, další přibývají, řekl dnes na tiskové konferenci ředitel olomouckého výstaviště Jiří Uhlíř.
Flora Olomouc letos poprvé spadá pod EET
11. dubna 2017 10:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195843
Zdroj: Agris.cz