Společnost Lesy města Chebu chce do budoucna zvyšovat zásoby dřeva, kácení nechystá. Počítá s tím připravovaný desetiletý lesní hospodářský plán. Městská firma, která spravuje lesní pozemky města Chebu, v loňském roce hospodařila podle předpokladů s mírným ziskem, řekl dnes ČTK její ředitel Josef Kubát.
Chebské lesy chtějí zvýšit zásobu dřeva pro budoucnost
12. dubna 2017 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195855
Zdroj: Agris.cz