Kutnohorský pivovar, který v roce 2009 opustila skupina Heineken a jehož provoz byl ukončen, znovu vaří pivo. První várka byla uvařena 20. února, první sudové pivo se do hospod dostalo 7. dubna. Lahvové pivo se na pulty obchodů podle ředitele pivovaru Miloše Hrabáka dostane nejpozději tento čtvrtek.
Pivovar v Kutné Hoře, kde byla obnovena výroba, prodal první pivo
13. dubna 2017 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195870
Zdroj: Agris.cz