Téměř čtyři stovky sezonních pracovníků Lesů ČR vyrazily na jaře do terénu likvidovat černé skládky. Nejvíce, celkem 76 lidí, zaměstnává podnik v severozápadních Čechách. Dlouhodobě nezaměstnaní tak mají šanci pomoci s čištěním přírody a zároveň si vydělat.
Lesy u Žatce začali sezónní pracovníci čistit od černých skládek
13. dubna 2017 14:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195881
Zdroj: Agris.cz