Zemědělský svaz ČR uzavřel kolektivní smlouvu s odboráři na letošní rok. Tarify se zvýší v první až dvanácté platové třídě v průměru o 3,79 procenta, řekl dnes ČTK předseda svazu Martin Pýcha. Podniky by se měly smlouvou řídit už při posílání dubnové výplaty.
Zemědělci uzavřeli kolektivní smlouvu, tarify vzrostou o 3,8 pct
19. dubna 2017 12:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195915
Zdroj: Agris.cz