O něco méně prodejců i stánků najdou letos návštěvníci na jarní etapě mezinárodní výstavy květin Flora, která byla dnes zahájena na stejnojmenném výstavišti nedaleko centra Olomouce. Pokles může souviset s novou povinností prodejců elektronicky evidovat tržby (EET) i výrazným ochlazením, řekl dnes novinářům ředitel Výstaviště Flora Jiří Uhlíř.
Na letošní Floře Olomouc je méně prodejců, asi kvůli EET a počasí
21. dubna 2017 7:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195935
Zdroj: Agris.cz