Nedávno jsme na toto téma (jak jinak než u piva) zavedli s přáteli diskuzi. Stupňové označování piva v běžném hovoru je u nás zažitou věcí. Oficiální značení dle platné legislativy je v tomto ohledu odlišné.
Dáte si ležák nebo plné pivo? Raději dvanáctku...
26. dubna 2017 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195978
Zdroj: Agris.cz