Všechny výrobní obory v České republice dnes mají problém s nedostatkem dělníků. Stejné je to i v lesnictví, a to u všech vlastníků a zaměstnavatelů. Málo je dělníků i absolventů odborných lesnických učilišť.
V lesích je nedostatek dělníků, Lesy ČR vyvolaly diskusi
2. května 2017 8:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196031
Zdroj: Agris.cz