Nigel Isherwood se loni tolik obával o osud globálního finančního systému, že se dal na pití. Od července využívá burzu se sídlem v Británii ke koupi whisky, která není v lahvích, ale ještě zraje uvnitř dubových sudů o objemu 200 litrů. Na to, že cena skotské časem vzroste "vsadil" 41.000 britských liber (1,3 milionu Kč).
Bloomberg: Zapomeňte na lahve, investujte do whisky v sudech
2. května 2017 9:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196034
Zdroj: Agris.cz