Dánský pivovar se rozhodl k neobvyklému kroku. Sebral moč od návštěvníků hudebního festivalu a využije ji k výrobě pivní novinky pro odvážné konzumenty. Vzbudil tím poprask, a tak musel upřesnit, že tekutinu nebude využívat jako surovinu, ale jako hnojivo.
Dánský pivovar využije moč od fanoušků hudby při výrobě piva, pohnojí jí pole
9. května 2017 9:17
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz