Ministerstvo dopravy slibuje několik měsíců přísnější boj proti majitelům aut s naftovým motorem, kteří jezdí bez filtru pevných částic. A u slibů zůstane i nadále. Přestože mělo v minulých týdnech jedinečnou šanci situaci změnit, ministerstvo kontrolu neekologických vozů nezpřísnilo.
Auta bez filtrů budou dál znečišťovat ovzduší, nová vyhláška je neřeší
16. května 2017 10:07
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz