Status demonstrační farmy získalo od ministerstva zemědělství sedm subjektů. Stát mezi ně přerozdělí 3,6 milionu korun, farmy budou na oplátku prezentovat své postupy správného hospodaření jak pro zemědělce, tak formou dnů otevřených dveří. ČTK to sdělila mluvčí ministerstva Markéta Ježková.
Sedm farem dostalo od státu peníze, aby ukázaly, jak hospodařit
22. května 2017 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196228
Zdroj: Agris.cz