Kolem čtyř stovek dobrovolníků a pracovníků správy Krkonošského národního parku (KRNAP) vyrazilo sbírat pohozené odpadky v nejvyšších českých horách v rámci akce Čisté Krkonoše. Úklid se týkal i Sněžky. Dohromady sesbírali na tři tuny odpadků.
Krkonoše prošly očistou, stovky lidí nasbíraly tři tuny odpadků
22. května 2017 10:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196232
Zdroj: Agris.cz