Dvě tuny ořechů, které měly jako konfiskát připadnout ukrajinské armádě, sežraly myši ve skladech celní správy ve městě Sumy na východě Ukrajiny. Zabavený kontraband z Ruska měl být v těchto dnech rozeslán do útvarů ukrajinských ozbrojených sil, ale podle sdělení celníků zbyly z vlašských ořechů jen plesnivé skořápky.
Konfiskát ořechů sežraly myši; měl připadnout ukrajinské armádě
29. května 2017 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196307
Zdroj: Agris.cz