Česká republika se představila na 84. mezinárodním zemědělském veletrhu v Novém Sadě (13. - 19. 5. 2017). Na stánku Ministerstva zemědělství ČR se prezentovalo patnáct českých společností. Veletrh v Novém Sadě byl vybrán mezi oficiální účasti MZe na zahraničních veletrzích a výstavách na základě zájmu českých firem, které na webu ministerstva přímo hlasovaly pro jednotlivé navržené akce.
Čeští zemědělci dobývají Srbsko na Mezinárodním zemědělském veletrhu v Novém Sadě
29. května 2017 8:28
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196308
Zdroj: Agris.cz