Sadaři a vinaři vyčíslili škody po jarních mrazech. Škody jdou do miliard. Nejhůře dopadly meruňky a vinice na Znojemsku. Letos sklízet ovoce nebudeme. Tak okomentoval situaci ve svých meruňkových sadech po jarních mrazech Jan Krejčiřík z Velkých Pavlovic na Břeclavsku.
Někteří sadaři jsou bez ovoce, bědují i vinaři. Škody přesáhnou miliardu, tvrdí
29. května 2017 10:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196310
Zdroj: Agris.cz