Každé dvě sekundy někdo na světě potřebuje krev. Té je však nedostatek, což potvrzují neustálé výzvy k pravidelnému dárcovství. Také proto Ministerstvo zemědělství (MZe), jako první ministerstvo, ve spolupráci s Všeobecnou fakultní nemocnicí (VFN) v Praze na dnešek zorganizovalo přímo v budově MZe na Těšnově darování krve.
Zaměstnanci Ministerstva zemědělství dnes darovali krev
29. května 2017 15:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196317
Zdroj: Agris.cz