V Šakvicích na Břeclavsku a v Brně ve Slatině dnes začal samosběr jahod. Majitelé dvou velkých plantáží letos hlásí, že úroda je kvůli jarním mrazům velice slabá. V Brně ji aktuálně odhadují na poloviční proti běžnému roku, řekla ČTK majitelka Eva Dostálová. Možná i proto přijelo na obě místa velké množství lidí.
Na jižní Moravě začal samosběr jahod, úroda je kvůli mrazům nižší
6. června 2017 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196401
Zdroj: Agris.cz