Samosběr jahod se stal poslední dobou u lidí velmi oblíbeným. Není tedy divu, že jakmile se na některých místech letos prvně otevřely brány pro veřejnost, sběrači neváhali. A to natolik, že někde museli zase na dva dny zavřít, aby jahody stačily znovu dozrát.
Samosběrné plantáže jsou v kurzu. První košíky jahod si sběrači už odnesli
7. června 2017 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196418
Zdroj: Agris.cz