Asi před padesáti dny se vylíhli v jednom z českých sokolnických chovů. Několik dní pobyli ve vypouštěcí kleci desítky metrů nad zemí u královéhradeckého ředitelství státního podniku Lesy ČR. V pátek lesníci dva rarohy velké vypustili, ale do bezpečné klece se mohou kdykoli vrátit.
Lesníci opět pomohli rarohům k návratu do přírody
13. června 2017 11:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196480
Zdroj: Agris.cz