Ministerstvo zemědělství chce předložit vládě za dva týdny návrh na zvýšení kvóty pro pracovníky z Ukrajiny mířící do tuzemského zemědělství, a to o 1500 lidí. Na dnešní konferenci Zemědělství 2017 to řekl ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL).
Jurečka chce zvýšit kvótu pro Ukrajince pracující v zemědělství
14. června 2017 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196487
Zdroj: Agris.cz