Jedním z cílů, které si pro své tříleté funkční období vytyčil prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek, je povinné členství zemědělců v komoře. Dnes to uvedl na konferenci v Praze, kterou pořádal Zemědělský svaz ČR. Z komory v minulosti odešel například Českomoravský svaz zemědělských podnikatelů (ČMSZP) i další členové.
Šéf agrární komory chce povinné členství v komoře
14. června 2017 10:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196493
Zdroj: Agris.cz