Vlastnoručně si nasbírat ovoce či zeleninu vyrážely třeba na opavský školní statek řady lidí. Letos mají smůlu. Každoročně přibývá těch, kdo raději než do supermarketů vyrážejí zeleninu a ovoce sbírat přímo k pěstitelům. Také v okrese mají hned několik možností.
Na samosběrech se podepsalo špatné počasí
19. června 2017 10:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/196540
Zdroj: Agris.cz