Lesníci nebo rybníkáři už měsíc využívají zvýhodněnou zelenou naftu. Větší slevu mají taky chovatelé, kdy vrácená část se nově počítá podle množství zvířat na hektar. Zemědělci to vítají, zejména ti menší ale upozorňují na náročnou administrativu.
Zelená nafta jede, ale administrativa je podle zemědělců náročná
4. srpna 2017 14:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197022
Zdroj: Agris.cz