Hlavní město chce postupně rozšiřovat zelené plochy, ať už v podobě nových lesů nebo parkové zeleně. Vyplývá to z informací magistrátu a Institutu plánování a rozvoje (IPR). Nyní vzniká jeden nový les.
Praze chce rozšiřovat zeleň, v plánu jsou nové parky i lesy
7. srpna 2017 13:28
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197039
Zdroj: Agris.cz