Když chtějí Češi v horkých letních dnech uhasit žízeň, nejčastěji si natočí obyčejnou vodu z kohoutku. Pak si dojdou pro pivo ,,ze sedmého schodu", nebo z ledničky vytáhnou minerálku. Při večerní grilovačce si ale lidé nejraději dopřejí vychlazenou desítku či dvanáctku.
Voda poráží pivo. Alespoň v letních vedrech
8. srpna 2017 10:18
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197050
Zdroj: Agris.cz