Už pět let po sobě přijíždí na Šumavu stále více návštěvníků. Trend potvrzuje také letošních prvních sedm měsíců. Návštěvnická a informační centra očekávají, že návštěvnost letos meziročně vzroste zhruba o 20 procent, řekl ČTK mluvčí Národního parku Šumava (NPŠ) Jan Dvořák.
Počet návštěvníků Šumavy se zvyšuje pět let po sobě, letos také
8. srpna 2017 12:28
Zemědělství
Celý článek: http://www.enviweb.cz/109038
Zdroj: Agris.cz