První letošní snůška medu byla slušná, ta druhá už však byla výrazně slabší, říká k letošní sezoně Jiří Toman ze včelařského družstva Apis. Jak dodává, u včelařů se projevovali hlavně velké lokální rozdíly.
Medu bude letos málo, včelaři budou zdražovat
11. srpna 2017 14:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197096
Zdroj: Agris.cz