Lesy na Třebíčsku, Znojemsku i severozápadně od Náměště nad Oslavou jsou v důsledku dlouhodobého sucha a následného rozvoje podkorního hmyzu postiženy rozsáhlou kůrovcovou kalamitou. Státní lesníci z podniku Lesy ČR vyzývají všechny vlastníky - obce, města, církve i soukromé osoby k zodpovědné péči o lesy.
Dlouhodobé sucho oslabilo dřeviny
25. srpna 2017 12:48
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197250
Zdroj: Agris.cz