Dagmar Šormová z Prahy získala už potřetí za sebou ocenění za nejlepší Med roku. Letos bylo v soutěži 153 českých a jeden slovenský vzorek. ČTK to řekl Radek Hykl, který soutěž organizoval. Ceny se dnes předávaly v Brně.
Nejlepší med je už potřetí za sebou z Prahy
18. září 2017 10:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197483
Zdroj: Agris.cz