Státní veterinární správa (SVS) dnešním dnem zahajuje monitoring Aujeszkyho choroby prasat u odlovených kusů divokých prasat na území České republiky. Poslední dlouhodobý monitoring výskytu této nákazy v populaci divokých prasat byl ukončen v roce 2013.
Ministr zemědělství: Chceme dále snižovat stavy divokých prasat, za každý kus vyšetřený na Aujeszkyho chorobu dostanou lovci tisíc korun
11. října 2017 13:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/197724
Zdroj: Agris.cz