Sedmina klecových chovů drůbeže se loni předělala na neklecové. V rozhovoru s ČTK to řekl místopředseda Českomoravské drůbežářské unie Zdeněk Mlázovský. Klecových tak podle něj zůstává 65 procent chovů, biochovů je v současnosti kolem jednoho až dvou procent.
Drůbežáři: Sedmina klecových chovů se loni přeměnila na neklecové
6. ledna 2022 6:30
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/217654
Zdroj: Agris.cz