Zemědělci v Moravskoslezském kraji loni sklidili více než 380.500 tun obilovin, což bylo meziročně téměř o tři procenta více. Výtěžek u obilovin vzrostl o 0,03 tuny na 5,85 tuny z hektaru. U většiny zemědělských plodin ale v kraji výnos klesl a byl nižší než celostátní průměr.
Moravskoslezští zemědělci loni sklidili více obilovin než v roce 2020
7. března 2022 11:00
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/218287
Zdroj: Agris.cz