Pracovníci Lesů hlavního města Prahy (LHMP) loni v městských lesích vysázeli 218.192 stromků, o rok dříve to bylo 236.448. Asi 45 procent sazenic přibylo ve stávajících porostech, zbytek výsadby byl v nově zakládaných lesích. Lesníci loni vytěžili 8838 metrů krychlových dřeva, zatímco o rok dříve to bylo 12.302.
Pracovníci pražských lesů loni vysadili méně stromků, snížila se i těžba
22. srpna 2022 13:45
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/220007
Zdroj: Agris.cz