Evropa vstupuje do horké fáze energetické krize. Podniky napříč Evropskou unií se rozmýšlejí, jak mohou v dalších měsících uspořit ještě trochu energie. Mnohé už však nemají kam couvnout. Týká se to restaurací nebo například pekařů. Ti němečtí musejí ukončovat provoz.
Restaurace zhasnout nemohou, pekaři končí. Evropské firmy už neví, jak šetřit
29. září 2022 6:15
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz