Ošklivě skončila ve středu dušičková cesta 72leté ženy, která se za poledne vypravila navštívit hřbitov v Mirošovicích na Praze-východ. Skončila v péči záchranářů, kteří ji odvezli do Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově s pohmožděninami žeber a kyčle. Vše ale mohlo skončit i mnohem hůř: seniorku napadl rozzuřený býk.
Starší ženu při cestě na hřbitov napadl rozzuřený býk. Skončila v nemocnici
3. listopadu 2022 6:45
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz