Výplata peněz je ohrožena. Na vině je nevýhodná smlouva o informačním systému. Kolem Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) je už pár let pořádně rušno. Ať už jde o problematický způsob jeho vzniku nebo neustálé spory ohledně provozování systému. Momentálně je tady skutečně reálná hrozba, že by zemědělci mohli přijít o své dotace. Státní zemědělský intervenční fond rozděluje ročně kolem 30 miliard korun dotací. Jejich vyplácení je nyní ohroženo.
Přijdou zemědělci o dotace?
14. října 2010 8:25
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz