Více než polovina Čechů má zájem nakupovat čerstvé mléko z automatů. Vyplývá to z průzkumu společnosti Dema. Mléčné automaty začaly v Česku rychle přibývat od loňského podzimu a nyní jich funguje už více než 150. V některých regionech Česka ale mlékomaty kvůli výraznému poklesu poptávky bojují o další existenci. "Pokud by byl automat na mléko umístěn v obci, místě bydliště nebo tam, kam chodí občané nakupovat, každý druhý říká, že by ho využíval," sdělila dnes ČTK společnost Dema. Rozhodně by automat využívalo 23 procent dotázaných a spíše ano 30 procent.
Průzkum: Více než polovina Čechů chce kupovat mléko z automatů
20. října 2010 15:45
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz