V Nových Dvorech uprostřed polí a rybníků vznikl 1. českobudějovický minipivovar Kněžínek. Vaří tu černou třináctku Černokněžník, polotmavou třináctku, světlou dvanáctku a polotmavou dvanáctku. Na to, že se v největším jihočeském městě vaří na dvou místech pivo ve velkém, jsou lidé už po staletí zvyklí. Až letos ale vznikl první českobudějovický minipivovar.
Uvařit dobré pivo je alchymie, říká majitel nového minipivovaru
3. ledna 2013 10:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178116
Zdroj: Agris.cz