Budějovický Budvar loni uvařil 1,34 milionu hektolitrů piva, což je o dvě procenta meziročně více. Vyvezl nejvíce piva ve své 117leté historii. K zákazníkům v 58 státech ho putovalo 657 tisíc hektolitrů. Celkové tržby pivovaru loni vzrostly o pět procent na 2,1 miliardy korun. Firma to uvedla v tiskové zprávě.
Budvar loni vyvezl historické množství piva. Nejvíce chutná Němcům
8. ledna 2013 14:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178165
Zdroj: Agris.cz