Je za námi druhý rok druhé dekády třetího milénia. Tak stará je naše civilizace a téměř stejně tak starý je i náš stav, zemědělství. Toho bychom si měli být vědomi, vědoma by si toho měla být celá společnost a zejména politici, kteří ji řídí. Mám za to, že čeští občané už vědí, že je dobré mít české zemědělství, české potraviny a zaměstnané lidi.
První slova v novém roce
9. ledna 2013 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178170
Zdroj: Agris.cz