Stejně jako v minulých letech společnost OZO Ostrava sváží ze sídlišť vánoční stromečky. Ty budou dále využity jako kvalitní biologicky rozložitelný materiál. Svoz stromečků z kontejnerových stání byl zahájen 7. ledna a potrvá do konce měsíce. Obyvatelé rodinných domků je mohou zanést do nejbližšího sběrného dvora.
Kam s vánočními stromečky
10. ledna 2013 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178193
Zdroj: Agris.cz