Nejvyšší správní soud (NSS) se bude zabývat kartelem sedmi drůbežářských firem. Společnosti AGRO JEVIŠOVICE (dříve AGRODRUŽSTVO JEVIŠOVICE) a ZEVA CHLÍSTOVICE, a.s., které dostaly původně pokutu od ÚOHS, podaly kasační stížnost. ČTK to zjistila z webu soudu. Celkem ÚOHS uložil 14milionovou pokutu sedmi firmám.
Kartelem drůbežářských firem se bude zabývat NSS
14. ledna 2013 15:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178222
Zdroj: Agris.cz