Na 1,4 milionu stromků plánují letos a v příštím roce vysadit lesníci v lesích u Hradce Králové, které na začátku loňského července poškodila větrná smršť. Městským lesům Hradec Králové se na odstranění kalamity podařilo získat evropskou dotaci ve výši 15 milionů korun, informovala dnes ČTK mluvčí hradecké radnice Magdaléna Vlčková.
V lesích u H. Králové, zasažených smrští, vysadí 1,4 mil. stromků
15. ledna 2013 6:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/178225
Zdroj: Agris.cz